Jamerassa sinua palvelee asiantunteva, ystävällinen ja nuorekas henkilökunta. Työllistämme sesonkiaikoina jopa 70 henkilöä, joista suuri osa on opiskelijoita.

Työntekijöitä

Anne Maaninka
Jyväskylä - toimitusjohtaja, anne@jamera.net

Tuomas Lappalainen
Oulu -  tuomas@jamera.net

Janne Maaninka
Jyväskylä - markkinointi, janne@jamera.net

Hanna Weckman
piiripäällikkö, vastuualueena erityisesti Helsingin myymälöiden toiminta -  hanna@jamera.net

Linda Åhman
asiakaspalveluvastaava - linda@jamera.net

Sini Salminen
myymäläpäällikkö Tampereen myymälä,  sini@jamera.net

Marja-Riitta Martti
Tampere - vastuumyyjä, markkinointi, marja-riitta.martti@jamera.net

Maiju Lahtinen
Jyväskylä - toimistoassistentti mm. asiakaspalvelun ja taloushallinnon parissa, maiju@jamera.net

Tuija Alakulju
myymälävastaava Helsingin Hämeentien myymälä, tuija@jamera.net

Emma Koistinen
vastuumyyjä Helsingin Kalevankadun myymälä, emma@jamera.net

Jarmo Venäläinen
myymälävastaava Jyväskylän myymälä, myymalavastaavajkl@jamera.net

Ulla Haapaniemi
myymäläpäällikkö Lahden myymälä, ulla@jamera.net

Ninja Tikkanen
myymälävastaava Oulun myymälä, ninja@jamera.net

Reetta Hakkarainen
apulaismyymälävastaava Oulun myymälä, reetta@jamera.net