Jameralla sinua palvelee asiantunteva, ystävällinen ja nuorekas henkilökunta. Työllistämme sesonkiaikoina jopa 70 henkilöä, joista suuri osa on opiskelijoita.

Henkilökunta

Hanna Haukkapää
toimitusjohtaja - hanna.haukkapaa@jamera.net

Hanna Weckman
myyntipäällikkö -  hanna.weckman@jamera.net

Linda Åhman
asiakaspalveluvastaava - linda@jamera.net

Kaisu Karvinen
markkinointi - kaisu@jamera.net

Marja-Riitta Martti
sosiaalinen media, markkinointi - marja-riitta.martti@jamera.net

Maiju Lahtinen
Jyväskylä - toimistoassistentti mm. asiakaspalvelun ja taloushallinnon parissa - maiju@jamera.net

Tuija Alakulju
myymäläpäällikkö Helsingin Hämeentien myymälä - tuija@jamera.net

Emma Koistinen
myymäläpäällikkö Helsingin Kalevankadun myymälä - emma@jamera.net

Laura Leiwo
myymäläpäällikkö Jyväskylän myymälä - myymalavastaavajkl@jamera.net

Ulla Haapaniemi
myymäläpäällikkö Lahden myymälä - ulla@jamera.net

Riikka Laitinen
myymäläpäällikkö Tampereen myymälä - riikka@jamera.net

Ninja Tikkanen
myymäläpäällikkö Oulun myymälä - ninja@jamera.net

Reetta Hakkarainen
apulaismyymälävastaava Oulun myymälä - reetta@jamera.net

Anne Maaninka
anne@jamera.net

Tuomas Lappalainen
tuomas@jamera.net

Janne Maaninka
janne@jamera.net