Jameralla sinua palvelee asiantunteva, ystävällinen ja nuorekas henkilökunta. Työllistämme sesonkiaikoina jopa 80 henkilöä, joista suuri osa on opiskelijoita.

Henkilökunta

Hanna Haukkapää
toimitusjohtaja - hanna.haukkapaa@jamera.net

Hanna Weckman
myyntipäällikkö -  hanna.weckman@jamera.net

Kaisu Karvinen
markkinointipäällikkö - kaisu@jamera.net

Marja-Riitta Martti
järjestelmä- ja viestintäasiantuntija - marja-riitta.martti@jamera.net

Linda Åhman
asiakaspalveluvastaava - linda@jamera.net

Miira Karppinen
asiakaspalveluassistentti - miira@jamera.net

Maiju Lahtinen
toimistoassistentti, asiakaspalvelu ja taloushallinto - maiju@jamera.net

Tuija Alakulju
myymäläpäällikkö, Helsingin Hämeentien myymälä - tuija@jamera.net

Emma Koistinen
myymäläpäällikkö, Helsingin Kalevankadun myymälä - emma@jamera.net

Jarmo Venäläinen
myymäläpäällikkö, Jyväskylän myymälä - jarmo@jamera.net

Ulla Haapaniemi
myymäläpäällikkö, Lahden myymälä - ulla@jamera.net

Riikka Laitinen
myymäläpäällikkö,Tampereen myymälä - riikka@jamera.net

Ninja Tikkanen
myymäläpäällikkö, Oulun myymälä - ninja@jamera.net

Reetta Hakkarainen
apulaismyymäläpäällikkö, Oulun myymälä - reetta@jamera.net