Yhteystiedot

Hanki oppikirjat fiksusti

Jamera Oy

Y-tunnus: 2008349-9

Kalevankatu 26
00100 HELSINKI

Verkkolaskuosoite

OVT-tunnus: 003720083499

Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Henkilökunta

Hanna Haukkapää
toimitusjohtaja
hanna.haukkapaa@jamera.net

Hanna Ferrandiz
liiketoimintapäällikkö
hanna@jamera.net

Kaisu Karvinen
markkinointipäällikkö
kaisu@jamera.net

Marja-Riitta Martti
järjestelmä- ja viestintäasiantuntija
marja-riitta.martti@jamera.net

Linda Åhman
asiakaspalveluvastaava
linda@jamera.net

Miira Karppinen
asiakaspalveluassistentti
miira@jamera.net

Maiju Lahtinen
myyntikoordinaattori
maiju@jamera.net

Emmi Mönkkönen
ostokoordinaattori
apulaismyymäläpäällikkö, Helsingin Hämeentien myymälä
emmi.monkkonen@jamera.net

Tuija Alakulju
myymäläpäällikkö, Helsingin myymälät
tuija@jamera.net

Jarmo Venäläinen
myymäläpäällikkö, Jyväskylän myymälä
jarmo@jamera.net

Iida Ulmala
myymäläpäällikkö, Lahden myymälä
iida@jamera.net

Emma Mäkinen
myymäläpäällikkö, Tampereen myymälä
emma.makinen@jamera.net

Ninja Tikkanen
myymäläpäällikkö, Oulun myymälä
ninja@jamera.net

Reetta Hakkarainen
apulaismyymäläpäällikkö, Oulun myymälä
reetta@jamera.net

Sini Salminen (perhevapaalla)
myymäläpäällikkö, Tampereen myymälä
sini@jamera.net

Ulla Haapaniemi (perhevapaalla)
ostokoordinaattori
myymäläpäällikkö, Kalevankadun myymälä
ulla@jamera.net