Yhteystiedot

Hanki oppikirjat fiksusti

Jamera Oy

Y-tunnus: 2008349-9

Kalevankatu 26
00100 HELSINKI

Verkkolaskuosoite

OVT-tunnus: 003720083499

Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Henkilökunta

Hanna Haukkapää
toimitusjohtaja
hanna.haukkapaa@jamera.net

Tuija Alakulju
myymälätoimintojen päällikkö
myymäläpäällikkö, Helsingin myymälä
tuija.alakulju@jamera.net

Kaisu Karvinen
markkinointipäällikkö
kaisu.karvinen@jamera.net

Marja-Riitta Martti
järjestelmä- ja viestintäasiantuntija
marja-riitta.martti@jamera.net

Linda Åhman
asiakaspalveluvastaava
linda.ahman@jamera.net

Miira Karppinen
asiakaspalvelu- ja valikoimakoordinaattori miira.karppinen@jamera.net

Maiju Lahtinen
myyntikoordinaattori
maiju.lahtinen@jamera.net

Emmi Mönkkönen
ostokoordinaattori
emmi.monkkonen@jamera.net

Jarmo Venäläinen
myymäläpäällikkö, Jyväskylän myymälä
jarmo.venalainen@jamera.net

Iida Ulmala
myymäläpäällikkö, Lahden myymälä
iida.ulmala@jamera.net

Sini Salminen
myymäläpäällikkö, Tampereen myymälä
sini.salminen@jamera.net

Ninja Tikkanen
myymäläpäällikkö, Oulun myymälä
ninja.tikkanen@jamera.net

Reetta Laurila
apulaismyymäläpäällikkö, Oulun myymälä
reetta.laurila@jamera.net

Hanna Ferrandiz (perhevapaalla)
liiketoimintapäällikkö
hanna.ferrandiz@jamera.net

Ulla Haapaniemi (perhevapaalla)
ostokoordinaattori
ulla.haapaniemi@jamera.net